1 / 9
Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo
117.000 €
15.08.2022 17:59

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

117 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ilindenska

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo Tetovo.

_______________

Stanot ima 117m2 i vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba
◆ Trpezarija so kujna
◆ Spalna soba x 2
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1

_______________

◆ Lift ✅
◆ Mebelot e vklucen vo cenata.

Cenata e:
◆ 117.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

40000 €

Nov ekstra nevselen stan na 4 kat

75500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам