1 / 7
Postolje masina za sienje singer masa постоље шиење сингер
75 €
14.05.2022 22:37

Куманово / Куманово

Na prodazba postolje -masa od SINGER masina za sienje. Dekoracija za enterier, dvor, restoran, butik... Postoljeto e od leano zelezo, koe e restavrirano, preboeno so mat crna boja.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам