1 / 6
Citroen
6.500 €
15.03.2022 13:00

Валандово

2.0 motor
2009
servisireno
bez zabeleski
registreireno do 24. 02. 2023
cetri novi gumi
diskovi i plocki komet semeto
MOZNA ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Sase
Потврден огласувач
070763685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам