1 / 2
Bezzicen mikrofon Vivanco i 2 procesori
1 €
06.11.2022 19:43

Битола / Битола

Bezzicen mik. Vivanco FMC 4000 - PRODADEN
Zoom3030 - 5000 den.
Bass procesor DODD - 5000den

Kontakt Tel - 075 792 339

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Igor Micevski
Потврден огласувач
076711567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам