1 / 5
Se prodava kuka / Се продава куќа
25.000 €
15.08.2022 13:15

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

35 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dojranska 47

Се продава куќа на улица дојранска
Куќата е стара, потребно е реновирање
Има чист имотен лист, и нема заостанати долгови.
За подетални информации јавете се на број:

071 822 940

071 591 039

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071822940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам