1 / 3
Се продава Барака во Бутел 1 (кај Пазарчето) Baraka vo Butel
90.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 13:00

Бутел / Скопје

Бараката е лепенка, опфаќа површина од 56м2, и располага со дворно место од 290м2, со можност за градење П+2К+ПК.

Ги поседува сите документи, со чист имотен лист, со платени сите даноци и сметки.

Број за контакт: 078/256-532
078/831-550

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Butel 1
Потврден огласувач
078831550
078/256-532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам