1 / 2
Delovi za VW PASSAT 2.0
1.234 €
09.06.2022 12:34

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Polovni delovi za Passat 2.0 TDI se sto vi treba prakjame i po kargo !!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
071309633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам