1 / 4
Velosiped
1.500 МКД
07.05.2022 20:54

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

13 "

Seprodavat dva velosipedi mal i sredena golemina recisi ne vozeni
plaviot - 1500 denara
crveniot - 2500 denara
telefon za kontakt 078 352 731

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071515887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам