NIVA-PLAC vo OTOVICA
1 €
23.11.2022 11:26

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3300 m²

Тип на земјиште:

Останато

OTOVICA mesto TARABA
3.300 m2 SE IZNAJMUVA
PRVENSTVO ZA SOLARNI PANELI
bisku do patarinata kaj EZERO MLADOST

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара за изнајмување од:

Momo
R.Cajavec 4/56
Потврден огласувач
077530751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам