1 / 2
Англиско - Македонски речник
1.000 МКД
Цената не е фиксна
28.02.2022 23:10

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава Англиски - Македонски речник.
Речникот има 1000 страници и над 100 000 зборови, изрази,фрази, синоними и кратка граматика на англиски јазик.
ЦЕНА: 1000 ДЕНАРИ
Број за контакт: 075740386

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
075740386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам