1 / 4
Се продава печка на пелети
По Договор
05.10.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Се продава печка на пелети.
Цена по договор.

Повеќе информации слободно јавете се на +38978488528 Благој
+38976704330 Димитар

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
78488528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам