1 / 1
Калкулатор со лента
1.100 МКД
Цената е фиксна
18.04.2022 17:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов калкулатор со лента SIGMA TRS 712 цена 1100ден

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Марина
Потврден огласувач
079223703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам