Garaza vo Karpos
4.000 МКД
Цената е фиксна
25.04.2023 15:50

Карпош / Скопје

Квадратура:

25 m²

Se izdava garaza vo Karpos kaj mlecen restoran

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Boris
Потврден огласувач
078278388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам