1 / 3
LEXMARK E322 LASER PRINTER
5.000 МКД
17.05.2022 11:43

Скопје Центар / Скопје

Odlicen printer, malku koristen. ima CD driveri...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

...
Потврден огласувач
075 421808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам