Plamenik i kotel na maslo nafta
1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2022 21:50

Битола / Битола

Plamenik i kotel na maslo Girsh 20kw germanski vo odlicna sostojba .rezerva ķotel na nafta.
Kotakt:078 342 339

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Gjuner
Потврден огласувач
070207818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам