Se prodava plac
1 €
Цената не е фиксна
01.03.2022 11:08

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1428 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so dve markici za izgradba na stambeni objekti vo blizina na zatvorot .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ema
Потврден огласувач
071233600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам