1 / 4
Hyundai ix20
6.500 €
26.08.2022 21:47

Битола / Битола

Марка:

Hyundai

Модел:

ix20

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во одлична состојба, не е увезено. Километрите се оригинал, сите сервиси до сега направени во овластен сервис Скопје. На возилото нема забелешки, се си функционира беспрекорно. Сервис и регистрација штотуку направени.

Телефон за контакт >>>>> Злате 075 294 673

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Simeon
Потврден огласувач
075675111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам