1 / 6
Se izdrava apartman za kratok prestoj
1 €
Цената не е фиксна
01.03.2022 11:34

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3,5

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Smileva br 3

Mihaela apartmani,izdava apartman za kratok prestoj.
Kapacitet na 6 legla.
Kontakt 078 306 907

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ema
Потврден огласувач
071233600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам