1 / 9
Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi
750 €
04.03.2022 08:02

Кичево

Број на соби:

3,5

Квадратура:

58 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava stan na 1vi kat, so povrsina od 58 m2 + 6 m2 podrum, sproti pek. Lindi, kaj restoranot Mojso. Stanot e vo odlicna sostojba i idealen za ziveenje. Moze da se kupi i namesten i prazen. Cenata za prazen e 750eur m2, za namesten 800eur m2. Povekje informacii na 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan na Bulevar na 1vi kat

1 €

Stan na bulevar na 4ti kat

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам