1 / 7
Bandazi so gumi 5x100 175/65/14
110 €
19.06.2022 09:55

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

4.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

175

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

14

Bandazi celicni so ratkapni zdravi
Gumite se skoro novi 2019god
Bandazi 5x100
Gumi 175/65/14 m+s
Vozena na seat ibiza
Ne delam

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Iphone
Потврден огласувач
072606080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам