1 / 3
Шминкерница - тоалетна маса
5.500 МКД
20.05.2022 12:00

Скопје Центар / Скопје

Medijapanska sminkernica so dve fioki
Dimenzii
visina na ogledalo 100cm
Visina na masa 75cm
Dlabocina na masa 35cm
Sirina 75cm

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Шминка

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
078345125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам