1 / 3
Шминкерница - тоалетна маса
5.500 МКД
01.04.2022 09:53

Скопје Центар / Скопје

Dve fioki
Farban medijapan
Sirina 75cm
Dlabocina
Visina na masa 75cm
Visina na ogledalo 100 cm

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
078345125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам