1 / 5
Spikozni, romper/Шпикозни, ромпер
300 МКД
Цената е фиксна
01.03.2022 13:01

Велес / Велес

Noseni no zacuvani spikozni/pizami za dete do 2 godini. Velicina 86-92. Debeli, mikrofiber, so kapa. Mnogu prijatni za nosenje. Cena 300 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 86

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам