1 / 4
Seat Ibiza (2008) - 1.4 TDI
3.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2022 13:01

Неготино / Неготино

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

64 kw / 87 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Ibiza 2008 god so oprema na volan, klimatronik, turbo.
- 64kW
- 70 hP
- 4.5l / 100km
- sofersajbna napuknat(140€ original + 30€montaza odbieno od cenata 200€)
- reg do krajot na mart
- mal servis redoven na 5000km
- golem pred 12000km
- 216000km pominati realni
- golem servis kosta: 10-12.000max
- mal servis kosta: 3-4.0000max
- Gratis castrol edge ulje 4l tuba


💵 3.400€ so mal prostor za dog.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Глигор
Потврден огласувач
078384690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам