1 / 11
Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI
120.000 €
27.09.2022 15:01

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

135 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бараки

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot.
Se prodava kukja od 135m2 korisna vnatresna povrsina za ziveenje.
Kukjata e so sledniot raspored:
Prizemje: dnevna so kujna I terasa od 33m2
Kat: dnevna so kujna I trpezarija, 2 spalni sobi, kupatilo, hodnik I terasa koja e so pogled na gradot I ezeroto.
Katot e celosno renoviran .
Vo sklop na kukjata ima podrum I garaza.
Cena: 120.000 evra
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0123

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам