1 / 8
VELOSIPEDI
6.000 МКД
07.03.2023 17:37

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Velosipedi po ozbor ceni od 4500 do 9000 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078253465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам