Deloven prostor
По Договор
28.03.2022 17:30

Валандово

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot
za poveke informacii javete se na
070-341-022

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
070341022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам