1 / 2
Se prodava Trska "Predator"
8.000 МКД
01.03.2022 16:44

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava trska Predator, trskata e vo dobra sostojba.

Za poveke info - 078 388 903 - Zoran

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

Пеце
Потврден огласувач
078385165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам