1 / 8
IZDAVAM NAMESTEN STAN ZA KANCELARISKI PROSTOR
275 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 13:27

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Строг центар

Се издава или продава полунаместен стан за канцелариски простор во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за продавање по договор. Станот има големо предсобје, шпајз, кујна, голема трепезарија и три големи соби, едно купатило, две тераси и подрум од 20 метри квадратни.
моб. 078 473 634 -за информации јавувајте се само на овој број

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Раде Михајловски
ул Томе Арсовски бр 12 Скопје
Потврден огласувач
070369501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам