1 / 1
SE IZDAVA MONOFAZEN GENERATOR (4KV)
10 €
01.03.2022 19:17

Кисела Вода / Скопје

Se izdava monofazen generator od 4kv.
Cena za iznajmuvanje po dogovor.

Kontaktirajte preku mobilen telefon.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Zlatan
Потврден огласувач
070376053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам