1 / 1
Plac vo Velestovo
52.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 11:54

Охрид / Охрид

Квадратура:

750 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava atraktiven plac vo Velestovo so kvadratura od 750 m2 cist imoten list. Edinstven plac so doneseno sopstveno broilo za struja i priklucok za voda. Placot e toj sto se gleda na slikata.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
077527491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам