1 / 1
DISPECER ZA MEGUNARODEN TRANSPORT
1 €
02.03.2022 08:23

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Internacionalan transportna kompanija ima potreba od eden Disponent- dispecer - dispech za vodenje na kamioni niz Evropa, prednost imaat tie so rabotno iskustvo kako dispecer, zadolzitelno e poznavanje na Angliski jazik i rabota so kompjuter sposobnost za timska rabota, se raboti od ponedelnik do petok od 8 do 16 casot, sluzben telefon i ekstra uslovi za rabota.

POveke info na 070322883

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

srdjan
Потврден огласувач
070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам