1 / 9
Bmw X3 TOP sostojba
6.550 €
22.03.2022 10:01

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

proba kade sakate sakate voziloto go imam 5 god i non stop se vozi NE E HITNO I NE ODAM VO STRANSTVO 070240778

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zivko
Потврден огласувач
070240778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам