lenti,elevatori od razlicni dimenzii
1 €
02.03.2022 11:08

Карпош / Скопје

lentitei elevatorite se koristeni .So mala adaptaciija se stavaat vo upotreba tel. 070 219 076

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Agrotim Produkt
Потврден огласувач
070 219 076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам