1 / 2
Се продава фотеља голема и мала
1.500 МКД
Цената не е фиксна
21.07.2022 17:13

Штип / Штип

СЕ продава многу зачувана фотеља голема и мала комплет,може и поединечно

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
078474060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам