1 / 2
Се продаваат кондури број 42
4.000 €
04.04.2022 15:52

Битола / Битола

Се продаваат половни кондури за бордање број 42. Тел 070 622 000

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
070622000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам