1 / 8
Se prodava parcela od 4100m2 vo Tetovo - Gajre
25 €
07.07.2022 08:52

Тетово / Тетово

Квадратура:

4100 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela vo Tetovo - Gajre.

Parcelata ima vkupna površina od 4100m2 i istata ima pristap do pat, voda i struja.

Cena: 25 evra/m2.

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 252

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 141m2 vo Ohrid - Trpejca

200 €

Se prodava parcela od 4100m2 vo Tetovo - Gajre

25 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам