1 / 7
Fiat Multipla 1.9 JTD
1.300 €
29.06.2022 09:20

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Multipla

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Fiat Multipla 1.9 JTD novi zimski gumi,so kuka, so klima, registrirana do april, sitni karoseriski zabeleski kolata e vo odlicna vozna sostojba i se vozi sekoj den, kolata e vo eden sopstvenik 10 godini.
Tel 076-363-583

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
076495430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам