Se baraat kelneri i sankeri
1 МКД
31.10.2022 14:29

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Угостителски објект на Кеј, Плаза де Торос, има потреба од келнери и шанкери со или без работно искуство.

Плата по договор

Тел. 02/3123 167

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Plaza de Toros
Потврден огласувач
3123167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам