1 / 4
Prodolzen kabel kabli /
4.000 МКД
17.06.2022 21:04

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Marka Dani Best .. Mnogu kvalitetni prodolzni kabli na makara so 4 mesta za priklucok na elektricni uredi.
Prodolzen kabel na makara 3 x 2/5 .. 50 metri --- 4000 denari..
Prodolzen kabel na makara 3 x 2/5 .. 20 metri --- 2500 denari..

Odlicen kvalitet !!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Pcelarska vaga
Потврден огласувач
078285101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам