1 / 11
MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina
19.800 €
18.08.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 19.800€
MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina
MARKA: MERCEDES
MODEL: E220d AVANTGARDE
PROIZVEDENO: 2015 GODINA
ZAFATNINA: 2.143 SM3
POMINATO: 150.000 KM
SILA NA MOTOR: 125 KW - 170 HP
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - PARKING SENZORI
START STOP - AUTO HOLD
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
LED SVETLA - ZADNA KAMERA
UVEZENO OD FRANCIJA 🇫🇷
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам