1 / 12
BMW e39 528tng full
3.100 €
3.200 €
09.08.2022 10:01

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

528

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

142 kw / 193 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 528
God 2000
oprema full
Kozen salon
Sport edition
mozna zamena so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

combe
Потврден огласувач
078227727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам