1 / 2
DIGITALNA VAGA 15 KG
1 €
12.11.2022 18:31

Прилеп / Прилеп

Se prodava digitalna vaga za tezina do 15kg. Vagata e maksimalno socuvana i moze da se vidi vo sekoe vreme.
Kontakt tel:
070 600 700 Toni
070 600 700 Toni

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Христијaн
Потврден огласувач
078570670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам