1 / 2
SLAKT Кревет со движечка рамка со извлекување / IKEA
11.600 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
02.03.2022 15:49

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: Медијапан, Фурнир, бреза.
> Боја: дрво,бела

Димензии на произодот:
> Слободна висина под креветот: 22 см
> Мин. должина: 135 см
> Макс. должина: 205 см
> Ширина: 91 см
> Долна табла, висина: 45 см
> Горна табла, висина: 71 см
> Макс. тежина: 100 кг
> Душек, должина: 200 см
> Душек, ширина: 80 см

Код на производ:
193.264.28

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам