1 / 1
MINNEN кревет на развлекување со латофлекс / ИКЕА
8.720 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
02.03.2022 15:52

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, фурнир
> Боја: розева
> Големина: 80 x 200 см
*Душекот не е вклучен во цената

Код на производ:
794.188.06

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам