1 / 1
Iphone 8+ bez grepka
15.000 МКД
Денес 16:22

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8+

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Iphono e nov bez grepka mnogu zacuvan so kutija sekogas raboten so zastitno staklo i maska se orginal e na nego battery health 83% drzi baterija cel den so garancija vredi dase vidi 15000 denari.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
075803649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам