1 / 11
MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina
19.100 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 19.100€
MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina
MARKA: MERCEDES
MODEL: C200d AVANTGARDE
PROIZVEDENO: 2015 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 152.000 KM
SILA NA MOTOR: 100 KW / 134 KS
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - PARKING SENZORI
START STOP - AUTO HOLD
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
LED FAROVI - LED STOPOVI
2X 🔑
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам