1 / 2
plac industriska zona vizbegovo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 10:27

Карпош / Скопје

Квадратура:

9500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se naogja vo blizina na fejdom - servisot mida lada za povekje info na telefon 070 514 957 ili 071 363 933

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
071363933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам