1 / 3
HOME DIZAJN MK
5.000 €
04.03.2022 14:13

Прилеп / Прилеп

Изработка на метални сталажи за цвеќиња
За повеќе информации и нарачки

котакт тел 072215032
наша фб страна Home Dizajn MK

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

G
Потврден огласувач
072215032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам