1 / 2
Барам работа за викенд
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2022 23:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Семеен човек, 35 год, Скопје , бара парт тиме / part-time job, работа за дополнителна заработувачка со можност за работа во викенд и евентуално после 1800ч работен ден, Б категорија, солидно владеам со Англиски јазик и Персонален сметачи. Контакт 079380446, поседувам Бугарски пасош, идеално да возам со Б надвор од мкд, петок попладне до недела.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
38979380446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам